Limuzyny

Cennik wynajem bez kierowcy

Rodzaj Ilość         pasażerów 1-4dni      4-15dni   15 + Miesiąc Kaucja
Limuzyna 4 + kierowca 1000 zł 800 zł 500 zł 12000 zł 5000 zł

Cennik wynajem z kierowcą

Rodzaj Ilość         pasażerów Warszawa Chopin Warszawa Modlin 1 h (min. 3h) 1 Km Cały dzień Wesele
Limuzyna 4 + kierowca 300 zł 400 zł 200 zł 3 zł 1500 zł 1000 zł

 

Wyposażenie

  • skórzane obicia foteli
  • wentylowane i podgrzewane fotele
  • masaże w fotelach
  • TV/DVD
  • panele LED dla pasażerów tylnej kanapy
  • rolety w tylnej części limuzyny
  • czterostrefowa automatyczna klimatyzacja
  • panoramiczny otwierany dach
  • jonizator powietrza

         

INFORMACJE

     Jedni producenci samochodów trzymają się klasycznych rozwiązań, inni z kolei osiągają tak wysokie poziomy zaawansowania, że ścigają się sami ze sobą. Taką marką brylującą w wychodzeniu przed szereg jest Audi. Naszpikowane technikaliami nowe Audi A8 to obecnie najlepszy przykład innowacyjności w motoryzacji. Już pierwsze spotkanie z limuzyną sprawia, że wszystkie inne auta, które wcześniej robiły wrażenie, w mig tracą na aktualności.

Nowe Audi A8 D5 zostało ubrane we wszystko, co w klasie premium jest najlepsze. I wcale nie chodzi już tylko o tradycyjną otoczkę luksusu i prestiżu. Nowe Audi A8 to cyfrowy samochód, opatrzony koncepcją obsługi dotykowej oraz głosowej, stworzony z myślą o zaawansowanej automatycznej jeździe.

Największe innowacje kryją się pod eleganckimi materiałami, użytymi do wykończenia wnętrza. Audi A8, to pierwszy seryjnie produkowany samochód na świecie o tak wysokim poziomie automatyki jazdy. W pewnych warunkach może samodzielnie poruszać się po drodze. W tym czasie kierowca nie musi dotykać kierownicy i skupiać uwagi na jeździe. Aby to było możliwe, droga musi mieć co najmniej dwa pasy ruchu i fizyczną barierę oddzielającą kierunki jazdy, a prędkość nie może przekroczyć 60 km/h. Krótko mówiąc, Audi A8 może samodzielnie jechać w gęstym autostradowym ruchu albo korku, a kierowca zajmować się czymś innym, np. oglądaniem filmu, czy przeglądaniem internetu.

Nowym Audi A8 jedzie się bardzo cicho i spokojnie. Relaksuje nie tylko jazda na tylnej kanapie, ale i prowadzenie go. Owszem, zakręty pokonuje się zwinnie i bezpiecznie, jednak nawet w sportowym trybie jazdy, samochód po nich płynie, zamiast pokonywać je jak na szynach.

Audi A8 za sprawą niesamowitych technikaliów, obecnie zasługuje na miano lidera w swojej klasie. To auto punktuje konkurentów na wielu płaszczyznach, zapewnia dużo wrażeń z samej jazdy i prosi się o wyjazd w dłuższą podróż.

Nasi klienci

http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Rydygiera 5a/20
01-793 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 36101186300000

Telefon kom. 24h:
507-268-986
Tel. 22-304-94-97

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl