Suv

Cennik wynajem bez kierowcy

Rodzaj Ilość         pasażerów 1-3 dni      4-15 dni   15 + Miesiąc Kaucja
Limuzyna 4 + kierowca 500 zł 400 zł 350 zł 7500 zł 2500 zł

Cennik wynajem z kierowcą

Rodzaj Ilość         pasażerów Warszawa Chopin Warszawa Modlin 1 h (min. 3h) 1 Km Cały dzień Wesele
Luksusowy SUV 4 + kierowca 200 zł 300 zł 150 zł 2,5 zł 1000 zł 900 zł

 

Wyposażenie

  • skórzane obicia foteli
  • wentylowane i podgrzewane fotele
  • masaże w fotelach
  • TV/DVD
  • panele LED dla pasażerów tylnej kanapy
  • rolety w tylnej części limuzyny
  • czterostrefowa automatyczna klimatyzacja
  • panoramiczny otwierany dach
  • jonizator powietrza

        

INFORMACJE

Prawdziwa limuzyna to auto, które nie tylko oferuje najwyższy komfort podróży, ale jest także bardzo przestronne i pakowne, a przy tym wzbudza respekt na drodze swoimi potężnymi gabarytami. Takie jest właśnie najnowsze BMW X5 SUV, które w konkurencyjnej cenie można elastycznie wynajmować w firmie VIP CARS WARSAW.

To coś więcej niż tylko przestronny i bardzo pojemny samochód SUV. To prawdziwa limuzyna o ogromnych gabarytach, w której wnętrzu znajdziemy najwyższej jakości materiały, wygodne siedzenia, ergonomiczne wnętrze oraz mnóstwo elektronicznych dodatków uprzyjemniających podróż i czyniących ją dużo mniej męczącą.

Duża dostępna przestrzeń jest jedną z ważniejszych zalet. Wynajem samochodu to możliwość korzystania z ogromnego bagażnika o pojemności 650 litrów bez złożonych tylnych foteli, jak i szeregu zmyślnie poukrywanych we wnętrzu schowków. Wypożyczane w Warszawie BMW X5 jest oczywiście doskonale utrzymane, bardzo czyste w środku, wygląda, jakby dopiero co wyjechało z fabryki. Tym samym gwarantujemy naszym Klientom najwyższy komfort podróży, bezpieczeństwo i przede wszystkim pełną satysfakcję z usług.

Zajmując się realizacją luksusowych usług, oferujemy wynajem samochodu SUV BMW X5 również z doświadczonym kierowcą, osobą o doskonałej prezencji, która potrafi świetnie zachować się w każdej sytuacji i zapewnić swoje wsparcie w każdym miejscu. To idealne rozwiązanie przy podróżach służbowych, gdy szukamy reprezentacyjnego auta wraz z kulturalnym i profesjonalnym kierowcą.

Zajrzyj do naszej firmy w Warszawie i poznaj lepiej przepiękne BMW X5. Możemy zaproponować naszym Klientom wynajem samochodu SUV na krótkie, jak i bardzo długie terminy, dopasowując umowę do indywidualnych potrzeb i starając się zagwarantować konkurencyjną cenę.

Nasi klienci

http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Rydygiera 5a/20
01-793 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 36101186300000

Telefon kom. 24h:
507-268-986
Tel. 22-304-94-97

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl