Wynajem aut

Wynajem aut i samochodów luksusowych Warszawa

Wypadek na drodze, wakacyjny wyjazd, a może po prostu chęć weekendowego szaleństwa pięknym kabrioletem? Każdy powód jest dobry, aby zasiąść za kierownicą jednego z naszych pojazdów. Przy tej formie wynajmu formalności ograniczone są do minimum. Decydując się na wynajem samochodów z naszej floty, otrzymujecie Państwo usługę all-inclusive. Serwis, ubezpieczenie, sezonowa wymiana opon i cała reszta czynności związanych z utrzymaniem pojazdu leżą w naszej gestii.   

Wynajem aut Premium - Warszawa

Dobrze znając rosnące potrzeby rynku wynajmu luksusowych aut, nasza warszawska firma oferuje najwyższy standard usług. Wypożyczenie dowolnego samochodu jest usługą typu all-inclusive. Oznacza to, że samochody dostarczymy pod wskazane miejsce. Odbierzemy je również z lokalizacji podanej przez klienta. Wynajmując luksusowe auto marki Premium, do których zaliczają się samochody BMW, Audi, czy Mercedesa, otrzymują Państwo również ubezpieczenie. Istnieje też możliwość wypożyczenia auta Premium z doświadczonym kierowcą, który sprawnie posługuje się językiem angielskim.

Firma Vip Cars Warsaw oferuję wynajem aut klasy Premium zarówno w wynajmie

W ofercie wynajmu Aut klasy Premium posiadamy najbardziej ekskluzywne samochody marek BMW, MERCEDES, AUDI oraz Porsche.

Wynajem samochodów w naszej wypożyczalni to szereg korzyści:

  • kompleksowa usługa door-to-door,
  • gwarancja otrzymania nowego, zadbanego samochodu,
  • flota bazująca wyłącznie na markach premium jak Mercedes, Audi, BMW, Porsche.
  • bogate wyposażenie oferowanych aut i topowe wersje silnikowe,
  • profesjonalna obsługa,
  • elastyczna oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta,
  • minimum formalności,
  • przejrzyste, uczciwe warunki wynajmu.

Zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą aut z podziałem na kategorie

Wynajem luksusowych aut - Warszawa

Flota VIP CARS WARSAW składa się z limuzyn luksusowych marek. Mogą Państwo u nas wynająć auta produkowane przez BMW, Mercedesa czy Audi. Co bardzo istotne, poza limuzynami dysponujemy również samochodami sportowymi. Wynajmą Państwo również SUV-a oraz busy. Te ostatnie, podobnie jak inne auta VIP CARS WARSAW, prezentują najwyższy standard i komfort, bo zadowolenie klientów to nasz priorytet. Jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby. Jeśli cenią sobie Państwo usługi na ekskluzywnym poziomie, nasza firma jest idealnym wyborem.

Wynajem SUV - Warszawa

Poza limuzynami mamy w ofercie luksusowe SUV-y na wynajem dla klientów z Warszawy i całej Polski. Podróż SUV-em BMW na lotnisko albo superkomfortowa wycieczka za miasto? Z naszymi samochodami wszystko jest ekskluzywną przygodą. Z nami mogą poczuć Państwo, jak wyjątkowo prowadzą się najnowocześniejsze samochody klasy Premium. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby nasze auta prowadził też wykwalifikowany szofer. Wynajem SUV-ów i innych rodzajów pojazdów możliwy jest na godziny, dni, a nawet miesiące czy lata. Szczegóły długoterminowego najmu znajdą Państwo w specjalnej, dedykowanej zakładce.

 

Nasi klienci

http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj
się z nami

Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43 / 1a
02-031 Warszawa

Nip: 5252612685
Regon: 36101186300000

Telefon kom. 24h:
600-50-50-52
Tel. 601-283-399

E-mail: info@vipcarswarsaw.pl